vajinismus tedavisi fiyatları

Vajinismus nedenlerinden büyük tek kısmı, %95 i psikolojik nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, seksüel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartılı okunuşu negatif şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan aynı durumdur.Çocukluk, toy kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, refik çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, eksik hata mübalağalı bilgilerin, bilinçaltımız eliyle beynimize olumsuz, hatalı aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına illet olur.

Bunlar nedir? fazla fazla tıpkısı verebiliriz. alışılmış olan okunuşu herkesi etkileyebilen, bekâret zarının yırtılması ile zaviye ve kanamanın gereğinden olması, kanama nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, bakirlik zarının evleninceye genişliğinde korunması düşüncesi, kasılmadan ötürü kilitlenme olabileceği düşüncesi, yüklü kalma korkusu, hoşgörüsüz ahlak kuralları, seksüel malumat eksikliği, cinselliğin kadınlar için kötü, çekinilmesi gereken yalnız keyfiyet olması, abartılmış ilk şeb hikâyeleri ve mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle müteallik yanlış, abartılı, natamam mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi onaylama edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, mühim olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da doğruca akseptans eder. Bu durumda beynimiz yanılgı bilgilendirilmiş olmakta ve bu pozisyon gerçekte olmayan üzüntü ve kaygı halini yaratmaktadır,ilişki anında herşey yolunda giderken ön sevişmede ancak problem yokken okunuşu bu yol ilişkiye girebileceğim derken eksiksiz o sırada bu önsezi okunuşu esans durumu psikolojimizi olumsuz şekilde etkiler.Gene bir daha tam ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile bir duvar menfaat canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı elektronik beyin gibi, yanlış veri, hatalı netice ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan kuralı verecek olursak; çocukken etek traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin çok önemsiz olduğunu söylemesi. netice 8 meteoroloji vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu hatalı mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin fazla değersiz olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin fazla değersiz olduğunu taşıyor. Evlenince okunuşu eşiyle cinsel temas sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! Yanlış tek mesaj, okunuşu makro tasa okunuşu korkuya oluşturan oluyor. Eşiyle 8 sene bu yüzden seksüel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 kez gelip sorunu çözdü. henüz sonra gebe kaldı.şu zihin evlilik önemli okunuşu cinsî yaşamında çok mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve sınırlı gibi algılanır lakin esneme özelliği sayesinde 3-6 kg a gibi bebek doğurabilir.

Başka benzer vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle cinsel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini cinsel ilişkiye müheyya hissedip, eşeysel ilişkiye fethetmek istiyor amma mert eşi ise evlenmeden seksüel birliktelik sağ olmak istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın tamamı karşı sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 almanak vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 kez gelip vajinismusu çözdü. lüzumsuz tek 3 yılı rahatsız geçirmiş oldu.Yada kusursuz tersi durumlar daha aşkın da oluyor bayan evlenmeden birlikte yaşamış olmak istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında her zaman kendine fren koyuyor okunuşu kendini kasıyor.Bu pozisyon evlenince de henüz gamsız siteye git olsada, kasması ki kolay derecede kassa birlikte eşiyle cinsel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse de sıkıntılı ağrılı prblemli birleşik ilişki oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım okunuşu düşünce seksüel ilişkinin esen yalnız şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka tek vajinismus hastamız ilk ilişkisinde yalnız gebe kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu müşterek filmde,yoğun kar yağışı nedeniyle veladet eylemi çeken yalnız tutkun doğuma, hastaneye götürülemiyor ve veladet şiddetli kış şartlarında yolda oluyor ve hastamızın bizdeki ilk seanstaki hepsi hamile kalmaktan korkuyorum idi. parasız seksüel ilişkiden, yüklü kalmaktan ve doğumunun çok baskı olacağını düşündüğünden dolayı seksüel ilişkiye girememektedir. Dikkat ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 almanak vajinismusa yol açtığını göreceksiniz.Başka tek vajinismus hastamız esenlik personeli; adetleri çok ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bakirlik zarının kalın olduğu söyleniyor.Sonuç altı yıllık vajinismus olup, 4 kere gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın yanılgı mesaj. O gibi çok misil var ki, lakin hepsinin de nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize yanılgı düşünce vermesi sonucu bağlantı simultane kasılma, geriye mütebaki bayağı tek kısmında ise, anatomik bir kez engel kavil konusudurKızlık zarının kalın, erdemli kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi eşeysel ilişkiye girmeye pürüz olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 hafta evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi çok seviyorum. Evlendiğim tarih hayatımın genişlik önemli, en zatî günü olmalıydı fakat olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. Çok ağrılı, fazla sıkıntılı aynı devir geçiyorum. ötede korku, endişe, kararsızlık cümlesi ancak arada. Eşimin yüzüne korumak de istemiyorum. Kendimi mücrim okunuşu mahcup hissediyorum. Bende o anlatılan mutluluğu, huzura sağlamak istiyorum. olur ben kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim heyecanlı ve tehlike doluyum. Günlerden Çarşamba okunuşu ego alışveriş haset yepyeni, ongun birleşik hayata etap atacağım. Bunu da başarabilirim. genişlik büyük destekçim eşim. Bunu ikimiz kendince başaracağım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *